Web Projeleri

Size Özel Projeler İçin Bize Ulaşın

AdWorld Advertising Network olarak, deneyimli ekibimizle hazırlayacağımız HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojisine sahip responsive web çalışmaları için sizleri bekliyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz ?

Dinliyoruz Dinliyoruz
Anlıyoruz Anlıyoruz
Analiz ediyoruz Analiz ediyoruz
Fikirler üretiyoruz Fikirler üretiyoruz
Planlıyoruz Planlıyoruz
Projeyi başlatıyoruz Projeyi başlatıyoruz
Test aşamasına giriyoruz Test aşamasına giriyoruz
Son düzenlemeleri yapıyoruz Son düzenlemeleri yapıyoruz
Teslim ediyoruz Teslim ediyoruz
Desteğimizi devam ettiriyoruz Desteğimizi devam ettiriyoruz

Web Projelerinde Bizi Tercih Ettiler

Çalışmalarımızdan bazıları aşağıda listelenmiştir.

Bebek Caddesi
Ajans Reyting
www.ajansreyting.com

Sektör
Cast/Oyunculuk

Proje Detayı
Ajans Reyting geniş, dinamik uzmanlaşan kadrosuyla kendi branşlarında (oyuncu ajansı,dizi ajansı,reklam ajansı ve mankenlik ajansı) kaliteyi hedeflemektedir. Responsive olarak tasarlanmıştır. HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

Bebek Caddesi
Bebek Caddesi
www.bebekcaddesi.com

Sektör
Bebek Giyim/Eticaret

Proje Detayı
Bebekcaddesi olarak ürün portföyümüzü daha da çeşitlendirip bebek ihtiyaçlarının tümüne hitap edebilme arzusu içerisindeyiz. Responsive olarak E-Ticaret platformu üzerine hazırlanmış ve HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

Helt Mobile
Helt Mobile
www.heltmobile.com

Sektör
GSM/Aksesuar

Proje Detayı
Temel amacı katma değerli dağıtım hizmetleri sunmak olan, Türkiye genelinde yaklaşık 1.200 satış noktası ile doğrudan çalışan, mobil ürün alanının lider firmayız.Responsive olarak tasarlanmıştır.HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

Perde Dünyam
Perde Dünyam
www.perdedunyam.com

Sektör
Perde Modelleri/E-Ticaret

Proje Detayı
Markamız, aile isimlerimizden oluşmakta ve logomuz tüm dünyada mutlu bireyler için çabaladığımızın simgesidir.Responsive olarak E-Ticaret platformu üzerine hazırlanmış ve HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

Piamante
Piamante
www.piamante.com

Sektör
E-Ticaret

Proje Detayı
Türkiye’de bir ilke imza atarak kokulu ev tekstili ürünleri , iç mekanlara uygun armut koltuklar ve çok avantajlı kampanyaları tek bir sitede topladık. Responsive olarak E-Ticaret platformu üzerine hazırlanmış ve HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

Modafabrik
Modafabrik
www.modafabrik.com

Sektör
E-Ticaret

Proje Detayı
Kumaş Ve üretim sektörünün başında gelen firmalardan bir tanesidir.Responsive olarak E-Ticaret platformu üzerine hazırlanmış ve HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

Esra Orçunlu
Esra Orçunlu
www.bursacocukpsikolog.com

Sektör
Çocuk Psikoluğu

Proje Detayı
2014 yılından beri Dört Mevsim Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde çocuklar ve ailelere yönelik danışman psikolog olarak çalışmaktadır.Responsive olarak tasarlanmıştır.HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

Kavlak Ticaret
Kavlak Ticaret
www.kavlak.com.tr

Sektör
Zeytin,Gıda,Online Satış

Proje Detayı
1900 ‘lü yıllardan bugüne dededen toruna devam eden Zeytin & Zeytinyağı üretimimize 1964 yılından itibaren Kavlak Gıda adı altında başlamış olup 2016 yılı itibariyle Kavlak Zeytin Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. olarak Bursa ‘nın Gemlik ilçesinde devam etmektedir.Responsive olarak E-Ticaret platformu üzerine hazırlanmış ve HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

Ginto Pırlanta
Ginto Pırlanta
www.gintopirlanta.com

Sektör
Pırlanta,Takı,Kurumculuk

Proje Detayı
Ginto Pırlanta 35 yılı aşkın sektör deneyimi ile, müşteriye kaliteli ürünü en uygun fiyata sağlamak amacı ile kurulmuş bir şirkettir.Responsive olarak E-Ticaret platformu üzerine hazırlanmış ve HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

Erduman Otomotiv
Erduman Otomotiv
www.erdumanoto.com

Sektör
İç Dizayn Karoseri

Proje Detayı
Beş kardeş olan Erduman ortakları 1990 yılında çırak olarak çıktıkları bu yolculukta, 2003 yılında Erduman Otomotiv İç Dizayn Karoseri İth. İhr. Ltd. Şti.'ni Bursa'da kurarak üretime başlamış, bir aile şirketidir.HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

Develioğlu Hukuk
Develioğlu Hukuk
www.develiogluhukuk.com

Sektör
Avukatlık Ve Hukuk Bürosu

Proje Detayı
Hukuk Büromuz 1996 yılında kurulmuştur.Av.Erdal DEVELİOĞLU tarafından kurulan hukuk bürosu gerek danışmanlık ve gerekse dava hizmeti vermektedir.Responsive olarak tasarlanmıştır.HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

Çözüm Makina
Çözüm Makina
www.cozum-makina.com

Sektör
Sanayi Yedek Parça

Proje Detayı
1997 yılında kurulan Çözüm Makina, sektörün her alanında kaliteyi ve müşteri beklentisini ön planda tutarak hizmet vermeyi hedef edinmiştir.Responsive olarak tasarlanmıştır, HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

Akmat Matbaa
AKMAT MATBAA
www.akmat.com.tr

Sektör
Matbaa, Ambalaj, Ofset

Proje Detayı
Türkiye’nin en büyük sanayi kentlerinden biri olan Bursa’nın fark yaratan şirketleri arasında yerini almıştır.Responsive olarak tasarlanmıştır, HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

Buzel
BUZEL
www.buzel.com.tr

Sektör
Merkezi Sistem Soğutma Üniteleri

Proje Detayı
Toplam kalite ve yenilikçi anlayışı ilke edinen BUZEL SOĞUTMA, liderinin bıraktığı çağdaş yönetim felsefesi ile bugün genç, dinamik, müşteri odaklı yapı altında sektörde tercih edilen firma konumundadır.HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

Btg İnşaat
BTG İNŞAAT
www.btginsaat.com.tr

Sektör
İnşaat ve Gayrimenkul

Proje Detayı
BTG İNŞAAT en yenilikçi çözümler ve mecralar konusunda bölgesinin lider firmalarından biri konumundadır. Onepage sistem üzerine Responsive olarak tasarlanmıştır, HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

STOR STORE
STOR STORE
www.storstore.com

Sektör
E-Ticaret

Proje Detayı
StorStore.com Size Özel Ölçülerde Stor Perde, Perde ve Aksesuar ürünleri satışı için kurulan bir e-ticaret sitesidir. HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

BEN ALIYORUM
BEN ALIYORUM
www.benaliyorum.com

Sektör
E-Ticaret

Proje Detayı
benaliyorum.com 2010 yılından bugüne kadar ziyaretçilerine sıradışı indirimlerle ürünler sunan bir eticaret sitesidir. Responsive olarak E-Ticaret platformu üzerine hazırlanmış ve HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

REKOR MÜZİK
REKOR MÜZİK
www.rekormuzik.com

Sektör
Müzik Aletleri, E-Ticaret

Proje Detayı
Rekor Müzik toptan satışlarında müşterilerine doğrudan ulaşmayı hedef edinerek büyük aracı ile müşterilerine ürünlerini servis edipte sıcak satış gerçekleştiren Rekor Muzik Responsive olarak E-Ticaret platformu üzerine hazırlanmış ve HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

PO SİSTEM
PO SİSTEM
www.posistem.com

Sektör
Kurumsal Site

Proje Detayı
Petrol ofisine bağlı olan posistem.com, petrol ofisinin sunmuş olduğu automatic hizmetini kullanıcılara tanıtan bir profile sahiptir. HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

OTEL ŞEN BAYRAK
OTEL ŞEN BAYRAK
www.otelsenbayrakcity.com

Sektör
Otel , Konaklama

Proje Detayı
Otel Şen Bayrak City, Adana’da konaklama ve seminer salonları yer alan bir otelin websitesidir. Responsive olarak hazırlanmış ve HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

PASTİCCİNO MİO
PASTİCCİNO MİO
www.pasticcinomio.com

Sektör
Eğitim Pasta Kursu, Tanıtım Sitesi

Proje Detayı
Butik pasta ve kurabiye konusunda uzman Zeynep hanımdan birebir eğitim ile ders alabileceğiniz ve ayrıca özel günlerinizde sipariş verebileceğiniz web sitesi firmamız tarafından hazırlanmış. HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

NENNY BABY
NENNY BABY
www.nennybaby.com.tr

Sektör
Bebek Giyim, E-Ticaret

Proje Detayı
0 - 3 yaş aralığında bebek giyiminde ön plana çıkan nennybaby, tasarım ve modellerini kendi profesyonel ekibi tarafından hazırlanmaktadır. E-Ticaret platformu üzerine hazırlanmış ve HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

COSMO & CARE
COSMO & CARE
www.cosmocare.com.tr

Sektör
Kozmetik, E-Ticaret

Proje Detayı
Kozmetik ve Kişisel Bakım Marketini Cosmo&Care markasıyla Responsive olarak E-Ticaret platformu üzerine hazırlanmış ve HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

BURSA AİLE DANIŞMA MERKEZİ
BURSA AİLE DANIŞMA MERKEZİ
www.bursaailedanismamerkezi.com

Sektör
Aile Danışma

Proje Detayı
Bebek, Çocuk, Ergen, Genç, Yetişkin, Aile ve Çiftlerin psiko-sosyal sorunlarının çözümüne yardımcı olmak oluşturulmuş sitesidir. Responsive olarak hazırlanmış ve HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

EKODAN DANIŞMANLIK
EKODAN DANIŞMANLIK
www.ekodan.net

Sektör
Danışmanlık , Kurumsal Site

Proje Detayı
SRC, K1, K2, Psikoteknik, Yetki Belge Eğitimi ve Alımı konusunda uzman kadrosuyla destek veren ekodan sayfası firmamız tarafından hazırlanmıştır.HTML 5.0 ve CSS 3.0 teknolojileri kullanılmıştır.

Teklif İsteyin

Lütfen ilgilendiğiniz hizmeti seçiniz. Sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilmek için lütfen iletişim bilgilerinizin doğrulunu kontrol ediniz.Ad / Soyad

E-Posta

Telefon

Kısaca Web Projenizden Bahsedin