İşletmemiz Bursa merkezli olup müşterilerine kusursuz, kesintisiz ve benzersiz Google Reklam hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.Bursa'da 2005 yılında kurulan firmamız Adorb Reklam Dünyası Markası altında profesyonel yapıda müşterilerine internet reklamcılığı hizmeti vererek işletmenizin müşteri portföyünü genişletmektedir.

 

Reklamlarınızı siz oluşturursunuz

Reklam oluşturup işletmenizle alakalı kelime veya öbekler olan anahtar kelimeler seçersiniz. 

Reklamlarınız Google’da görünür

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünebilir. Artık, sizinle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapabilirsiniz.

Müşteri çekersiniz

Kullanıcılar, reklamınızı tıkladıktan sonra bir satın alma işlemi yapabilir veya sizinle ilgili daha fazla bilgi edinebilir.


Google Reklamlarının görüneceği yerleri seçme

Ayrıca Google reklamları ile reklamlarınızda coğrafi konumları hedefleyebilirsiniz.AdWords yer hedefleme özelliğini kullanarak, müşterilerinize bulundukları yerlerde ve işletmenizin onlara hizmet verebilecekleri yerlerde ulaşabilirsiniz.Firmanız tüm bölgelere veya şehirlere hizmet sunmuyorsa veya reklamlarınızı belirli bir şehire odaklamak istiyorsanız, şehir bazlı hedefleme yapabilirsiniz.Böylelikle istediğiniz şehire veya hedeflediğiniz kitleye daha rahat ulaşabilirsiniz.

Örnek: Bursa'da bir reklam ajansınız  varsa, yerel müşteriler Google.com'da google reklam araması yaptıklarında onları çekmek için reklamlarınızı Bursa şehrine hedefleyebilirsiniz.Bu, anahtar kelimeniz olan google reklam kelimesini aradıklarında fiziksel olarak Bursa'da bulunma olasılığı yüksek müşterilere ulaşmanızı sağlar.Bursa'daki potansiyel müşteri kitleniz  minmum maliyet maksimum performans ile size ulaşır.