Geçen yıl Google,  ‘’Sİze Özel Uçuşlar’’ adlı bir uygulama geliştirmişti. Bu uygulama üzerinden uçuş ve tatil planlarımızı yapabiliyorduk. Geçen gün okuduğum bir bülten de ‘’Flight Search(Uçuş Arama)’’ adı altında bir çok popüler özellik getirildiğini belirtmiş ve  bir hayli güzel olmuş.

Yoğun bir iş hayatının ardından sonra insanı en çok motive eden şey tatil planları olmuştur, ama tatil zamanı geldiğinde, planlamalarda cevap verecek çok fazla seçenek bulamayız ve her sene yaptığımız gibi aynı tatil merkezine gideriz.

Bu uygulamada sayesinde harita üzerinden yeni yerler keşfedebiliyor, her bölgenin en popüler fotoğraflarını, fiyat aralığını görebiliyor ve planlamalarımızı bunlardan esinlenerek tamamlayabiliyoruz. Ayrıca Google arama motorunda olduğu gibi uygulamada da “Kendimi Şanslı Hissediyorum” butonu eklenmiş. Butonu kullandığımızda hiç aklımıza gelmeyen yeni yerleri görebiliyor, aynı anda seçeneklerimiz doğrultusunda zaman ve fiyat aralığı belirleyebiliyoruz.

Flight Search ilginizi çeken bir uygulama olduysa detaylar için;
” http://googletravel.blogspot.com.tr/2014/06/feeling-lucky-explore-flights-in-fun.html ” adresinden takip edebilirsiniz.