Google Haritalar – Benim İşletmem Pin Ekleme Hizmeti

Daha önceden Google Places olarak bilinen, günümüzdeki Google Haritalar (Benim İşletmem) bir çoğumuz tarafından hem konum bulmak için hem de çevremizdeki işletmelere ulaşabilmemiz için harika bir hizmet!
İşletmeler Google Haritalara Kayıt olarak bölgelerinde kullanıcılar ilgili aramayı gerçekleştirdiğinde sıralamalarda yer alarak hem müşteri hem marka bilinirliği elde edebilmektedirler.
Peki sizin harita kaydınız yok ve Harita Kaydı Nasıl Yaptırabilirim? sorusunun cevabını arıyorsanız, uzman ekibimiz ile çalışmaya başlayarak başta Google Haritalar olmak üzere Facebook, Instagram, WhatsApp ve Yandex gibi birçok harita pinleme ve kayıt hizmetlerini tarafımızdan alabilirsiniz.

Google’da Görünür Olun!

Google Harita Kaydı Oluşturmak sizleri bölgenizde popüler bir işletme haline getirerek mağaza ve telefon trafiğinizi artırabilirsiniz. İşletmeniz ile ilgili ürünler, menüler, işletme ilgili haberler, çalışma saatleri, iletişim bilgileriniz ve sosyal hesaplarınız ile ilgili de eklemeler bizlerden alacağınız Google Harita Kaydı Hizmeti ile bir bütün haline gelir ve daima rakiplerinizin üstünde yer alarak sektörünüzde marka bilinirliği elde edebilirsiniz.

Üstelik Google Haritalar Reklamı alanında da reklam verebilir, rakiplerinizin üst sırasında yer alabilirsiniz.

WhatsApp’da İşletmemin Konumu Çıkmıyor!

Günümüzde en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Dünya genelinde hem kullanıcılar hem de işletmeler tarafından çok sık kullanılan bir uygulama.
İşletmeler harita kayıt işlemlerini gerçekleştirse bile WhatsApp Harita Kaydım Çıkmıyor sorunu ile karşılaşabilmektedirler, WhatsApp da bir başkasına harita kaydınızı / konumunuzu gönderebilmeniz için bizlerden WhatsApp Konum Ekleme hizmeti alarak işletmenizin WhatsApp’da haritasının bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Google Harita Kayıt Nasıl Yapılır? Yapan Yerler

Sosyal Harita ve Pin Servislerine Kayıt Olmak

Başta Instagram, WhatsApp ve Facebook olmak üzere Yandex, Foursquare gibi sosyal pinleme adreslerinde işletmenizin var olması sizlere web site trafiği, mağaza trafiği ve telefon trafiği gibi işletmenizin işlerini büyütmesi adına birçok avantaj sunmaktadır.
Eğer işletmeniz için harita kaydım yok sorunundan muzdaripseniz bizlerle iletişime geçerek harita kayıt hizmetleri için bizlerden destek alabilirsiniz.

Harita Kaydı Neden Önemli ?

  •  Harita kaydı bir noktada işletmenizin olduğunu belirtir ve bu kullanıcılara güven verir.
  •  Harita kaydı iletişim ve web site yönlendirmeleri sayesinde kullanıcıların sizleri aramasına olanak sağlar.
  •  Harita kaydı işletmenize gelmek isteyen kullanıcıların kolaylıkla navigasonu kullanmasını sağlar.
  •  Harita kaydı bölgenizde ihtiyaç duyulan ürün/hizmetlerin pazarlamasında bulunur olmanızı sağlar.
  •  Genel olarak marka bilinirliğinizi, satışlarınızı ve popülerliğinizi artırır.