Türkiye’nin dört bir yanında 50’den fazla e-ticaret ve teknoloji temalı konferans düzenlemiş olan EticaretSEM’in organize ettiği #EticaretBuluşmaları, Hepsiburada ana sponsorluğunda Adana’dan başlıyor! İnternet ve teknoloji sektörünün en güçlü firmalarının katılımcılara değerli bilgiler aktaracağı ve ücretsiz olan bu etkinlikte, siz de hemen yerinizi ayırtın.

“Gücünüze Güç Katmak” için geliyoruz. İnternet ve teknoloji sektörünün lider firmaları Anadolu’yu adım adım gezerek, KOBİ’lere, girişimcilere ve esnafa bir yandan bilgi aktarımında bulunurken bir yandan da gerekli adımları atabilmeleri için yeni imkanlar sunuyor.

Siz de bu buluşmalara katılarak internet ve teknolojinin sunduğu yeni fırsatları keşfedebilir, kendinizi ve işinizi geliştirebilirsiniz. E-ticarete nasıl başlayabilirim? İnterneti kullanarak nasıl daha fazla müşteriye ulaşabilirim? Sosyal medyayı işimi geliştirmek için nasıl kullanabilirim? Nasıl daha etkili reklam yapabilirim? Karlılığımı nasıl arttırabilirim? Maliyetlerimi nasıl düşürebilirim? Nasıl toplu satış yapabilirim? Emin Aydan’ında konuşmacı olduğu Bu etkinlikte tüm sorularınızın cevaplarını sektörün liderlerinden öğrenebilirsiniz !

Tüm konuşmacıları görmek ve program detayı için linki ziyaret edebilirsiniz !

http://www.eticaretbulusmalari.com/