AdWorld ile Her Zaman Bir Adım Önde Olun!

Online işlemlerinizi daha hızlı yapabilmeniz ve firmamızdan aldığınız hizmetleri daha kolay bir arayüz üzerinde takip edebilmeniz için geliştirdiğimiz yeni AdWorld Desktop V.4.0 & Mobile V.1.0 Management System yayında!

Kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yaparak tamamen kullanıcı odaklı olarak tasarlanmış AdWorld Desktop & Mobile Management System üzerinde kolayca bütçe yükleyebilir, günlük harcamalarınızı takip edebilir, finans bilgilerinizi inceleyebilir ve reklam istatistiklerinizi görebilirsiniz.

Desktop & Mobile Management System Üzerinde Neler Yapabilirsiniz?

Google Reklamları

·       Günlük harcanan bütçenize erişebilirsiniz.

·       Desktop ve mobile management system üzerinden Google reklamlarınıza erişerek bütçeniz bittiğinde kolayca bütçe yükleyebilir ve kalan bütçenizi görebilirsiniz.

·       Hesabı yönet butonunu kullanarak tıklama, gösterim, maliyet, tıklama sonuçları, kampanya ve reklam gruplarınızı görebilirsiniz. Ayrıca reklam hesabınıza  ait reklam metinlerinize, anahtar kelimelerinize, kampanyalarınıza ve reklam gruplarınıza da erişebilirsiniz.

·       Diğer Google Reklamları arasında geçiş yaparak diğer reklam hesaplarınızada desktop ve mobile management system üzerinden erişebilmeniz mümkün.

Facebook Reklamları

·       Günlük harcanan bütçenizi ve kalan bütçenizi görebilirsiniz.

·       Desktop ve mobile management system üzerinden Facebook reklamlarınıza erişerek bütçeniz bittiğinde kolayca bütçe yükleyebilirsiniz.

·       Facebook Reklamları alanında Yönet butonunu kullanarak reklamlarınıza ait erişim, gösterim, tıklama ve maliyet bilgilerini görebildiğiniz gibi ayrıca gelen trafik sonuçları, yaş analizi, cinsiyet analizi, bölge analizi ve platform analizi hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Hizmetler

Hizmetler alanından sahip olduğunuz domain, hosting ve sahip olduğunuz web hizmetleri süresini öğrenebileceğiniz gibi bitmiş veya bitmeye yakın olan hizmetlerinizi de yine tek tuşla yenileyebilmeniz mümkün.

Finans

Finans alanı kısmından siparişlerinizi, ödemelerinizi, faturalarınızı ve cari ekstrelerinize tek dokunuşla erişebilmeniz mümkün.

Hesap Ayarları

Hesap ayarları alanından kullanıcı bilgilerinizi, e-fatura ayarlarınızı ve bildirim ayarlarınızı düzenleyebilir ve etkinleştirebilirsiniz.