Emre Demir

Akbank ve Google Premier Partners İş Birliğiyle KOBİ’ler Dijitalleşiyor!

Yazar : - 15.06.2017


Akbank ve Google Premier Partners İş Birliğiyle KOBİ’ler Dijitalleşiyor!

KOBİ’ler Dijitalleşiyor!

KOBİ’lerin yeni müşteriler edinerek büyümesini hedefleyen Akbank, Google Premier Partners iş birliği ile dijitalleşme sürecini hızlandıracak bir kampanya başlattı! Son 30 gün içerisinde Akbank Direkt’e giriş yapmış olan KOBİ ve Ticari müşteriler, çok avantajlı fiyatlar sayesinde işletmelerini dijital ortama taşıma fırsatı yakalıyor.

KOBİ’lerin gelişen ve sürekli değişim halinde olan pazar koşullarında daha rekabetçi olabilmeleri için dijitalleşmenin çok önemli olduğunu unutmamaları gerekir. Bilgisayar, tablet ve akıllı telefon ile her ihtiyacına ulaşabilen kullanıcıların karşısına ilk siz çıkmak istemez miydiniz? Bu durumu fırsata çevirebilmek ve daha fazla müşteriye ulaşarak işletmenizi dijitale ortama taşımanın tam zamanı! Akbank Direkt kullanıcılarına, AdWorld ve T-Soft iş birliği ile “Kurumsal Web Sitesi” veya “E-ticaret Sitesi” kurulumu sağlıyor.

İşinizi Dijital Ortama Taşıyın!

Google’a Reklam Verin!

Hizmet veya ürününüz Google’da aratıldığında ilk sıra ve ilk sayfada yer alarak daha fazla müşteriye ulaşabilmeniz mümkün! Google Ads reklamları ile yeni müşteriler kazanarak satışlarınızı artıracağınız gibi işletmenizin bilinirliğini de aynı zamanda artırabilirsiniz. 

Sosyal Medya’da Güncelliğinizi Sürdürün
İşletmenizin logosunun bulunduğu sosyal medya özel gün görselleri ile sosyal medyada sizleri takip eden müşterilerinize erişim sağlayın! Zengin bir profil oluşturun ve rakiplerinizden bir adım daha önde olun.

Kurumsal Web Sitesi

Dijital ortamda bulunmak isteyen KOBİ’ler mutlaka kurumsal bir web sitesine sahip olmalıdır. Neden mi? Çünkü işletmenizin dijital ortamdaki kimliği, web sitenizdir. KOBİ’ler ayrıca şunu da unutmamalıdır ki bir web sitesine sahip olmak, müşterilerinizin sizlerle iletişime geçeceği bir köprüye sahip olmak demektir.

Kurumsal web sitesi, e-ticaret sitesi, sosyal medya içerikleri ve online reklamcılık hizmetlerine çok özel fiyatlarla ulaşabilmek için hemen başvurun veya daha detaylı bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

15.06.2017 - AdWorld'den Haberler
 

KATEGORİLER

ETİKETLER

TAKİP EDİN


  • Bebekcaddesi , Bebek sektöründe müşteri memnuniyeti ana fikriyle e-ticaret hayatına başladı. AdWorld ailesi tüm internet mecrasındaki reklamlarımızı ve yazılım ...
    Bebekcaddesi Mustafa UTKU - Kurucu Ortak

  • Sitemizi kurmadan önce tasarımları ve verdiği bilgiler ile ayrıca kurulum esnasındaki yardımları ile AdWorld ailesine sonsuz teşekkürleri bir borç bilirim. ...
    Perde Dünyam Yunus Emre POLAT - Yönetici

  • Ginto Pırlanta, online pırlanta ve değerli maden satışı yapan bir markadır, buda çok dürüst güvenilir online mağazamızda bize yol gösterici bir iş ortağı gereks ...
    Ginto Pırlanta Özer DURAK - Yönetici