Diğer Hizmetler

AdWords Hesap Danışmanlığı

AdWords Hesap Danışmanlığı

“Google reklam vermek için en etkin dijital platformdur. AdWorld ile artık bu noktada en etkin stratejiyi çizmek çok kolay”

AdWords danışmanlığı, açık arttırmalı reklam sisteminin belirlemiş olduğu kriterlere ve kurallara bağlı kalmak koşuluyla mevcut bütçeyi en uygun ve etkin biçimde kullanım hizmetidir. Tüm bu sistemi, çok bilinçli, analizlere dayandırarak sizin adınıza adwords hesabınızı biz yönetiyoruz.

AdWorld Olarak Google Hesap Danışmanlığı Avantajlarımız:

ESNEKLİK

Doğru anahtar kelimelerle, doğru zamanda, doğru coğrafi bölgelere gösterdiğimiz reklamlarla her zaman göz önünde olursunuz.

HIZ

Yönetilen AdWords kampanyaları kısa sürede etkisini gösterir. Reklamlarınız aynı gün Google’da birinci sayfada gösterilmeye başlar.

SATIŞLAR

Müşterilerinizin satın alma sürecinde baktıkları yerlere reklamlarınız yerleştirilerek satış rakamlarınız ciddi oranda artar.

KONTROL

Bütçenizi belirlemek, hedef kitlenizi belirlemek, anahtar kelimelerinizi değiştirmek konusunda tüm kontrol sizin elinizdedir.

UZMAN EKİP

Danışmanlarımız sertifikalarını tecrübeleri ile zenginleştirmişlerdir. Bu iki faktör, satışlarınızı olabildiğince yukarı taşıyacaktır.